Το νέο διοικητικό συμβούλιο της Β' ΕΛΜΕ ΈΒρου - 1ος σε ψήφους ο Χάρης Καστανίδης


 Αποτελέσματα εκλογικής διαδικασίας

Συναδέλφισσες-Συνάδελφοι:

Σήμερα Πέμπτη 02 Δεκεμβρίου 2021 πραγματοποιήθηκαν οι εκλογές για: 1. την ανάδειξη του νέου Δ.Σ. της Β΄ ΕΛΜΕ Έβρου και 2. εκλογή αντιπροσώπων στο Ν.Τ. της ΑΔΕΔΥ. Αναλυτικά αποτελέσματα:

Α. Για Δ.Σ. της Β ΕΛΜΕ ΕΒΡΟΥ

ΨΗΦΙΣΑΝ: 251, ΛΕΥΚΑ: 2 - ΑΚΥΡΑ: 3

Έλαβαν:

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΕΒΡΟΥ: 198 ψήφοι (80,49%) και έδρες 6

Δ.Α.Κ.Ε. ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Δ.Ε.: 38 ψήφοι (15,45%) και έδρες 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ (ΠΑΜΕ): 10 ψήφοι (4,07%) και 0 έδρες.

Εκλέγονται για το Δ.Σ:

Από την ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΕΒΡΟΥ οι: Κουσινίδης Χ. (176), Δεμερδεσλής Γ. (85), Γεωργουσίδου Μ. (50), Βούλκος Χ. (38), Κασάπης Αθ. (36), Σαρδανίδου Ελ. (33)

Από τη ΔΑΚΕ: Βενετίδης Κ. (17)

Για την Ε.Ε.: 

Από την ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΕΒΡΟΥ οι: Βαρσαμακίδου Β. (55), Κατσαρού Χ. (49) και Αλεξανδρίδου Σ. (40)

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΕΒΡΟΥ

ΓΙΑ Δ.Σ. Β΄ ΕΛΜΕ ΕΒΡΟΥ





1.

Βούλκος Χρήστος

38

2.

Γεωργουσίδου Μαρία

50

3.

Γκαρνετίδης Γιώργος

15

4.

Δεμερδεσλής Γιώργος

85

5.

Κασάπης Αθανάσιος

36

6.

Κατραντζής Μανώλης

11

7.

Κατσαντούρα Πόπη

31

8.

Κεραμιτσής Δημήτρης

23

9.

Κουλιοπούλου Πασχαλία

20

10.

Κουσινίδης Χαρίλαος (Χάρης)

176

11.

Κουτσονίκος Μιχάλης

30

12.

Σαρδανίδου Ελένη

33

13.

Χατουτσίδου Γεωργία

22

14.

Χατζηπεντίδου Χριστίνα

16

15.

Χατζηφιλιππίδης Δημήτρης

14

ΓΙΑ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

1.

Αλεξανδρίδου Σύρμω

40

2.

Βαρσαμακίδου Βασιλική

55

3.

Κατσαρού Χρυσούλα

49

4. 

Φωτειάδου Χρυσούλα

28


Δ.Α.Κ.Ε. ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Δ.Ε.: 

ΓΙΑ Δ.Σ. Β΄ ΕΛΜΕ ΕΒΡΟΥ


1.

Βαβούρας Νικόλαος

6

2.

Βενετίδης Κων/νος

17

3.

Ζαλοκώστας Χρήστος



12

4.

Κιηγμάς Δημήτρης

10

5.

Λαζαρίδης Ανέστης

3

6.

Λαμπίρης Γεώργιος

15

7.

Μούτλια Αθανασία


15

8.

Περιστεράκης Βασίλης

7


ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ (ΠΑΜΕ): 

ΓΙΑ Δ.Σ. Β΄ ΕΛΜΕ ΕΒΡΟΥ


1.

Δουλκερίδου Σοφία

5

2.

Καραδήμου Μαρία

7


Β. Για εκπροσώπους στο Ν.Τ.. της ΑΔΕΔΥ

ΨΗΦΙΣΑΝ: 251, ΛΕΥΚΑ: 1 - ΑΚΥΡΑ: 1

Έλαβαν:

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΕΒΡΟΥ: 183 ψήφοι (73,49%) και εκπροσώπους 9

Δ.Α.Κ.Ε. ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Δ.Ε.: 54 ψήφοι (21,69%) και εκπροσώπους 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ (ΠΑΜΕ): 12 ψήφοι (4,82%) και εκπροσώπους 0

Εκλέγονται εκπρόσωποι:

Από την ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΕΒΡΟΥ οι: Κουσινίδης Χ. (172), Δεμερδεσλής Γ. (103), Γεωργουσίδου Μ. (67), Κασάπης Αθ. (63), Βούλκος Χ. (59), Κεραμιτσής Δ. (53), Γκαρνετίδης Γ. (46), Σαρδανίδου Ελ. (45), Κατσαντούρα Π. (43).

Από τη ΔΑΚΕ: Βενετίδης Κ. (25), Λαμπίρης Γ. (22), Μούτλια Αθ. (19)

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΕΒΡΟΥ

1.

Βούλκος Χρήστος

59

2.

Γεωργουσίδου Μαρία

67

3.

Γκαρνετίδης Γιώργος

46

4.

Δεμερδεσλής Γιώργος

103

5.

Κασάπης Αθανάσιος

63

6.

Κατραντζής Μανώλης

25

7.

Κατσαντούρα Πόπη

43

8.

Κεραμιτσής Δημήτρης

53

9.

Κουλιοπούλου Πασχαλία

20

10.

Κουσινίδης Χαρίλαος (Χάρης)

172

11.

Κουτσονίκος Μιχάλης

41

12.

Σαρδανίδου Ελένη

45

13.

Χατουτσίδου Γεωργία

32

14.

Χατζηπεντίδου Χριστίνα

36

15.

Χατζηφιλιππίδης Δημήτρης

30


Δ.Α.Κ.Ε. ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Δ.Ε.: 

1.

Βαβούρας Νικόλαος

15

2.

Βενετίδης Κων/νος

25

3.

Ζαλοκώστας Χρήστος



18

4.

Κιηγμάς Δημήτρης

16

5.

Λαζαρίδης Ανέστης

8

6.

Λαμπίρης Γεώργιος

22

7.

Μούτλια Αθανασία


19

8.

Περιστεράκης Βασίλης

14


ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ (ΠΑΜΕ): 

1.

Δουλκερίδου Σοφία

5

2.

Καραδήμου Μαρία

7


Συγχαρητήρια σε όλους τους υποψηφίους!

ΔΥΝΑΜΩΝΟΥΜΕ ΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΜΑΣ, 

ΔΙΕΚΔΙΚΟΥΜΕ ΣΥΛΛΟΓΙΚΑ ΤΑ ΑΙΤΗΜΑΤΑ ΜΑΣ!

Ο Πρόεδρος                                           Η Γ. Γραμματέας

Κουσινίδης Χαρίλαος Γεωργουσίδου Μαρία

Δημοσίευση σχολίου

0 Σχόλια